UIB қалалық масштабтағы Концерт

Жыл сайын UIB университеті танымал қонақ жұлдыздармен ауқымды концерттер өткізеді.

Төменде сіз UIB концертте беретін атмосфераны және ерекше вайбты сезіне аласыз.

2023 жылы

Көрермендер тек әртістер ғана емес, сонымен қатар біздің ЖОО студенттері жасаған аспаптық, таза дыбыс және керемет атмосфера бар контрастты қойылымды тамашалады-А. жетінші GREEN HOUSE FEST өзінің дәстүрлерін өзгертпейді және адамдардың жүрегінде ұмытылмас естеліктер қалдырады

V $ X V Prince

Концерт университетіміздің қабырғасында өтті, оның басты кейіпкерлері келесі танымал әртістер болды:
Yenlik,   Julie, INTROVERT,  COLORIT и неповторимый V $ X V PRiNCE

2022 жылы

Жазғы маусым қарсаңында біздің көрермендер біздің тақырыптардың әсерлі қойылымын тамашалады. Концертті ауқымды өткізуге тіпті ауа-райының қолайсыздығы да кедергі келтірмеді, ол тек вайба мен атмосфераны қосты. Сонымен қатар, сахнада демеушілеріміздің жүлделері ойналды.

Truwer

«UIB Fest» – бұл алтыншы рет өткізілетін ауқымды іс-шара, онда 2022 жылғы концертте әртістер өнер көрсетті:
Truwer, V$XV Prince,  Introvert,  Cali,  Boo

2019 жылы

Суретші өзінің танымал хиттерімен ғана емес, Жарық шоуларымен де керемет атмосфера жасады. Тіпті ауа-райының қолайсыздығы концертке кедергі келтірмеді, тек оған өзінің бұралуын қосты.

Тима Белорусских

Барлық жастар әндерін білетін заманауи музыка жұлдызы Кенжеғали Сағадиев атындағы Халықаралық бизнес университетінің сахнасында өнер көрсетті. Тима Беларусь көрермендерді керемет қуанышқа бөледі және бұл концерт UIB GREEN HOUSE FEST-тің ең есте қаларлық концерттерінің біріне айналды. Бұл ұмытылмас тәжірибе сол кездегі студенттер мен түлектердің жүрегінде өз ізін қалдырды.

2017 жылы

Аренада өздерінің шағын бизнесін ашу үшін 100.000 теңге көлемінде ақшалай қаражат бөлген арнау жеңімпаздары жарияланды. Концертке 6 мыңнан астам адам келді, Орындаушының арқасында құрылған ұмытылмас атмосфераны атап өткім келеді.

Макс Корж

25 жылдығына орай Халықаралық бизнес университеті Алматы қаласының ең жарқын студенттері мен оқушыларына ерекше сыйлық жасады! «Halyk Arena» мұз кешенінде танымал дарынды әнші және жастар кумирі – Макс Корждың үлкен концерті өтті. Әнші өз әндерінде студенттік өмір , армандар , тілектер және алға батыл қадам жасау туралы ән айтады. Мерейтойдан басқа , Uibишниктердің тағы бір үлкен себебі болғанын атап өткім келеді – бұл студенттерге арналған бүкіл айдың финалы , ол «алғашқылардың уақыты»ұранымен өтті.

2016 жылы

Сахнаға шебер иелік ету және өз аудиториясына деген керемет құрмет – бұл көпшіліктің жүрегінде мәңгі қалатын нәрсе.

L'One

UIB университетінің сахнасында 2017 жылы L ‘ one пайда болды. Студенттер мен мектеп оқушылары оның жігерлі өнеріне және музыкасына деген сүйіспеншілігіне таң қалды. Нағыз жанкүйерлер өздері үшін ерекше атмосфера ұйымдастырды: олар оның әр әнін шырқады және бидің арқасында суретшімен «коннектіні» ұстай алды.

2015 жылы

Көрермендер тек көрермен ғана емес, сонымен бірге суретшінің музыкасымен бірігіп кетті. «Пицца»тобының әртістерінің арқасында ерекше музыкалық бұрылыс, атмосфера және жарқын шоу қонақтарымызды сүйемелдеді

Топ "Пицца"

UIB GREEN HOUSE FEST-тің алғашқы концерті, керемет тәжірибе және күту, өйткені сахнада «Пицца»тобы өнер көрсетеді.

«Пицца» тобы-музыка индустриясының жұлдыздары, олар әр адам өз көрінісін таба алатын эмоционалды әндердің арқасында өз аудиториясын жинайды. Концерт UIB университетінде өтті, онда қатысушылар студенттермен танысып, қолтаңбаларын қалдырды.