"Әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар" кафедрасы

Абеуова Шуга Құрманалиқызы

Кафедра меңгерушісі – «Әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар»

телефон:

кабинет нөмірі

abeuova.s@uib.kz

СГН кафедрасында 2 деңгейде оқыту жүргізіледі-бакалавриат және магистратура

Әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар кафедрасы 1998 жылы құрылды. Қазіргі уақытта бұл Халықаралық Бизнес Университетінің ірі оқу – әдістемелік, білім беру-ғылыми және зерттеу бөлімшелерінің бірі.

Кафедра ПОҚ – ның ғылыми-зерттеу процесін жандандыруда, қолданбалы әлеуметтік-саяси міндеттерді шешуде, оқу процесіне инновациялық технологияларды енгізуде, өз мамандықтарының студенттерінде ғылыми-зерттеу дағдылары мен қабілеттерін қалыптастыруда өзінің басты басымдықтарының бірі болып табылады. Кафедра оқытушылары жақсы кәсіби, іскерлік және жеке қасиеттерге ие еліміздің лайықты азаматтарын тәрбиелеу, сондай-ақ өз түлектерін жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу міндетін сөзсіз көреді. Студия телерадио хабарларын тарату технологиясын зерттеуге арналған, дыбыстық тақтасы бар дербес компьютермен, дыбыстық араластырғышпен, телефон гибридімен, телефон гарнитурасымен жабдықталған 30 жұмыс орны бар. Студияның барлық компьютерлік станциялары жергілікті жергілікті компьютерлік желімен біріктірілген және арнайы бағдарламалармен жабдықталған. Бұл бағдарламалар фонограммаларды монтаждау және транскрипциялау бойынша жұмыстарды жүргізуге, хабарлар кестесін дайындауға, енгізуге және түзетуге, дыбыстық материалдардың мұрағатын жүргізуге мүмкіндік береді. Студия студиялық телевизиялық түсірілім дағдыларын практикалық игеру бойынша оқу сабақтарын өткізуге, оның ішінде жарықпен, бейнекамералармен, дыбыспен жұмыс істеуге арналған. Сонымен қатар кафедрада психолог кабинеті және өзінің криминалистикалық полигоны табысты жұмыс істейді. Олардың негізінде тиісті мамандықтардың студенттері алған білімдерін практикалық сабақтармен бекітуге жақсы мүмкіндік алады.

Бакалавриат мамандықтары

Халықаралық талдау
Экономикалық қауіпсіздікті құқықтық қамтамасыз ету
Ақпараттандыру саласындағы қылмыстық құқық бұзушылыққа қарсы іс-қимыл